top of page

Kemalpaşa Vestel Servisi

Nitelikli Uzmanlar

İşçilik Ve Parça Garantisi

Peşin Fiyatlandırma Ve Temassız Ödeme

Nazik, Üniformalı Teknisyenler

Programınıza Göre Hizmet

Aynı Gün Servis Ziyareti

İhtiyaç Duyduğunuz Yerde ve Zamanda Hızlı Cihaz Onarımı

kemalpasa-vestel-yetkili-servisi.jpg

►► Orijinal Yedek Parça ◄◄

Servis Hizmetleri

Geçici çözümler yerine uzun süreli çözümler için güvenebileceğiniz bir

Kemalpaşa Vestel Servisi mi arıyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. İzmir Kemalpaşa da bulunan onarım merkezimizde, size etkili ve uygun maliyetli Vestel Servis onarımları sağlamak için yaklaşık 15 yıllık deneyimimizi kullanıyoruz. Su boşaltmayan çamaşır makinesinden soğutmayan buzdolabına kadar, yolun her adımında üstün Vestel servisi ve müşteri hizmetleri sunuyoruz. Kemalpaşa ve çevresine hizmet veren teknisyenlerimiz her şeyden önce sizin memnuniyetinize bakıyor. Kemalpaşa Vestel Servisi'ni bugün arayın!

☎ 0(232) 226 02 46

★★  12 Ay Garantili Tamir - Bakım - Onarım  ★★

Yetkili Servis Uzmanlığında 

Kemalpaşa Vestel Yetkili Servis kalite ve özverisinde hizmet sağlayan ekiplerimiz spesiyal servis statüsünde çalışmaktadır. Kemalpaşa Vestel Yetkili Servisi niteliklerini taşıyan istasyonumuz Garantili Özel Servis'dir. Herhangi bir onarımdan önce yerinde arıza tespiti sağlarız ve onarıma karar verilirse servis ücretimizden feragat edilir. 100 ₺ olan servis ücretimiz, yalnızca onarıma devam etmemeye karar verirseniz tahsil edilecektir. Yetkili servis kalitesinde çalışan servisimizin tüm parçaları ve işçiliğine için tam 12 Ay garanti veriyoruz. Yalnızca onarım tamamlandıktan sonra hizmetler için ücret alıyoruz. Kemalpaşa Vestel Servisi'ni bugün arayın!

0(232) 226 02 46

★★  12 Ay Garantili Tamir - Bakım - Onarım  ★★

7/24 Vestel Servisi

1) Zamanında,

Her zaman Vestel onarım ihtiyaçlarınız için en kısa sürede hizmet vermeye çalışıyor ve programınıza uyacak şekilde çalışıyoruz. Teknisyenimizin gelmesini beklemenizi önleyen 90 dakikalık varış zamanı aralıkları sunuyoruz.

2) Tamamen stoklanmış parçalar

Kemalpaşa Vestel Servisi olarak, ürününüzü ilk ziyaretimizde veya mümkün olan en kısa sürede onarmaya çalışırız. Şu anda, sektör ortalamasını aşan ilk onarım ziyaretimizde servis çağrılarımızın %90'ını onarıyoruz. İzmir Kemalpaşa'da elverişli bir konumda bulunuyoruz ve birden fazla tedarikçi ve üreticiyle çalışıyoruz.

3) Ekonomik Onarım

Şeffaf fiyatlandırma. Gizli veya ani fiyat artışları yok. Herhangi bir onarımdan önce bir tahmin sağlanacaktır, onarıma devam etmeye karar verirseniz, 100 liralık yolculuk ücretinden feragat ederiz. Onarım tamamlandıktan sonra ödeme alıyoruz.

4) Dikkatli Hizmet !

Tek kullanımlık Maske ve Galoş kullanıyoruz. Kemalpaşa Vestel Servisi, her servis çağrısında evinizde azami özeni gösterir. Hizmet vermek için yaşam alanınıza davet edilmekten ve onarım boyunca mülkünüze saygı duymaktan memnuniyet duyuyoruz. Kemalpaşa Vestel Servisi'ni bugün arayın!

0(232) 226 02 46

★★  12 Ay Garantili Tamir - Bakım - Onarım  ★★

Kemalpaşa Vestel Kombi Servisi

Vestel Kombi cihazınızda sorun mu yaşıyorsunuz?

Kemalpaşa'da hızlı ve uygun fiyatlı kombi tamiri mi arıyorsunuz? Evet ise, o zaman doğru yere geldiniz. Artık evinizdeki arızalı kombi nedeniyle yaşadığınız günlük sıkıntılara elveda deme vaktiniz geldi . Kemalpaşa'da hızlı ve profesyonel Vestel kombi cihaz onarımları sunan son derece yetenekli, sertifikalı ve deneyimli teknisyenlerden oluşan bir ekibiz. Kemalpaşa'da tüm bu hizmetleri sunan tanınmış bir Vestel Servisi bulmak zor. Bu yüzden tereddüt etmeden hemen bizi arayın ve bugün Kemalpaşa Vestel Kombi Servisi için randevu planlayın.

★★ Aynı Gün Servis Müdehalesi ★★

bottom of page